איך לרצף מקלחת

איך לרצף מקלחת

איך לרצף מקלחת

עיצוב חדר הרחצה, מתחיל בבחירה נכונה של ריצוף וחיפוי לקירות חדר האמבט למניעה מחדירת לחות לקירות. השאלה היא איך לרצף מקלחת. ראשית ,כדאי לבחור ריצוף נגד החלקה, כזה שיהיה בטוח לכם ולשאר בני הבית ולבחור את הריצוף האיכותי שיישמר לשנים רבות. הגנה טובה על הקיר, תימנע עובש וישנם הרבה סוגים של חיפוי וריצוף המיועדים במיוחד לחללים רטובים או לחים כגון חדר האמבט. אחד מסוגי האריחים הנפוצים הינם גרניט פורצלן, אשר עמידים וחזקים. ניתן למצוא דוגמאות רבות של הדפסים דיגיטאליים, או בסגנון קלאסי, כפרי ועוד.

הגדלים של האריחים הם שונים ולכן כדאי כי תביאו שיפוצניק מקצועי שיאמר לכם, איך לרצף מקלחת, יסייע לכם בבחירה הנכונה של האריחים, הגודל והבחירה של העיצוב תהיה כמובן שלכם.

לבחור אריחים למקלחת עם תחזוקה מינימאלית

יש לדעת כיצד לתחזק אריחים לאמבט או ריצוף, החוכמה היא לא רק איך לרצף מקלחת, כי אם התחזוקה שתהיה מינימאלית ולכן יש לשאול את המוכר באולם התצוגה של הכלים הסניטריים והאריחים, מה כדאי לבחור כך שהתחזוקה לא תהיה מורכבת או שיש להיזהר במיוחד על האריחים. בעבר העובי היה אינדיקציה לאריחים או מרצפות חזקות ועמידות, אך עם הטכנולוגיה של היום, גם אריחים ומרצפות דקות הן חזקות דיין.

העיצוב של האמבט חשוב אך גם מי שמשפץ את האמבט ולכן, יש לבחור חברה מוכרת וידועה כמו חברת אינטגרה שיפוצים, העוסקת שנים בשיפוצים. בעל החברה ,הינו דור שני בארץ שלקבלנים והוא קבלן רשום, מהנדס בניה ומחזיק בצוות מיומן ומקצועי של כל אנשי המקצוע הנחוצים בסוגי השיפוץ השונים.

בחירת גוונים של אריחים על פי גודל החלל

יש חוק ידוע בעיצוב, כאשר החלל הוא קטן, אנו שאולים איך לרצף מקלחת התשובה היא כי בחירת הריצוף וחיפוי הקירות עבור חלל קטן, מצריך בחירה של גוונים בהירים שיקנו תחושה של מרחב גדול יותר. זו גם העצה שכל מעצב פנים או אפילו שיפוצניק בעל ניסיון רב בשיפוץ חדרי האמבט יציע לכם. כדאי להישמע בעצת קבלן השיפוצים שיציע לכם גוונים בהירים על פי הסגנון שאתם בוחרים אם מודרני,קלאסי, כפרי או וינטג’.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *