בניית בית פרטי

בניית בית פרטי

אנשים רבים אינם אוהבים לגור בבניין מגורים צפוף ובצדק ולכן, הם יעדיפו בניית בית פרטי שיהיה בדיוק על פי הצרכים, הסגנון ותכנון גודלם של החללים השונים בבית. בשלב הראשון, יש צורך בהיתרים לבנייה אם מהוועדה לתכנון ובנייה או אם מהעירייה או המועצה שבה נמצא המגרש. יש להכין תוכניות מפורטות ע”י מהנדס הבנייה והאדריכל, כך שאישורן של תכניות אלה יהיה בזמן סביר. יש לשים לב כי התכניות תהיינה כחוק. יש לתכנן נכון את הזמנים, כך שתוכלו לדעת מתי תחל הבנייה ומתי יהיה שלב המפתח שתוכלו כבר לעבור לביתכם  החדש.

 

על מנת שכל הבניה תהיה בזמן כפי שהובטח לכם, יש לבחור חברה שתבצע עבורכם את בודות הבניה השונות בזמן ובדיוק רב. חברת אינטגרה שיפוצים הינה דור שני של קבלני בניין, כאשר בעל החברה הינו מהנדס בניין שהוסמך ע”י הטכניון והוא רשום בפנקס הקבלנים. לחברה ידע רב בכל סוגי הבניה והשיפוץ, תוך עמידה בזמנים, עבודה עם חומרי בניה איכותיים בלבד וגימור מושלם.

בניית בית לקוח
בניית בית לקוח

השלב החשוב ביותר בבנייה של בית פרטי

 

השלב השני של בניית בית פרטי הינו  בניית השלד, היסודות, העמודים והקירות, הרצפות והתקרות, הכנה למפתחי הבית {חלונות ודלתות} והכנות נוספות לשלבי הבנייה הבאים. השלד, הינו החלק המהותי בבית ולכן יש להקפיד על בנייתו. השלד למעשה, מבטיח את יציבות הבית ואם מדובר על בית עם מרתף, יש לשים לב יותר לאיטום ולחוזק שלו. כל שלב הבנייה, חייב להיות מלווה בפיקוח של מהנדס בניין, כך שהכול יהיה מדויק ולא תהיינה בעיות בעתיד של איטום לא נכון, בנייה בחומרי בנייה זולים, רטיבות שהורסת את הקירות ועוד כהנה וכהנה.

 

הגדירו מטרות ברורות בצרכים שלכם בביתכם הפרטי

 

כאשר אתם מתכננים בניית בית פרטי, יש להתחיל בהגדרתן של מטרות ברורות  ולהתמקד במה שאתם באמת זקוקים לו. אם ברצונכם גינה שתהיה גדולה, ארש אותה תוכלו לטפח או כזאת שאתם מעוניינים שתהיה בה בריכת שחייה פרטית, התכנון של הצרכים הללו, חייב להיות בבנייה עצמה, משום שכבר תצטרכו להוציא אישורים מיוחדים וכן, בנייה של בריכה פרטית תהיה קלה יותר בעת בניית הבית מאשר להוסיף בריכה לאחר שהבית כבר בנוי.

 

תכננו את מבנה הבית על פי אורח חייכם וצרכיכם

 

גם בעת תכנון חללי הבית, יש לדאוג להגדרת הצרכים מראש. למשל אם תהיו מעוניינים בחדר עבודה, היות ואתם עובדים מהבית או שאתם ממשיכים לעבוד לאחר שעות העבודה ואתם זקוקים למרחב משלכם.בניית בית פרטי תהיה מדויקת יותר, אם תדעו להגדיר את הצרכים שלכם וילווה אתכם צוות מיומן של מהנדס, ארכיטקט וקבלן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *