בניית בתים

שיפוץ בית לקוח

בניית בתים

הבנייה בישראל רק מתפתחת ואנו עדים לתופעה של משפחות שאינן מעוניינות לוותר על בניית בתים פרטיים, גם באזורים שהם מרוחקים ביותר ולו רק בשל הנוחות והפרטיות, איכות החיים בסוג בנייה זה. אם חשבתם שמדובר במותרות, אז ישנם בנייני מגורים שהדירות בהם עשויות לעלות יותר מאשר בית פרטי שזה הבדל שבין שמים וארץ. אם זה החזון והחלום שלכם, יש לתכנן נכון באמצעות מספר שלבים את תכנון של בניית בית חלומותיכם.

ראשית,בניית בתים מתבצעת תוך הסתכלות קדימה כמו למשל מספר החדרים, גודלם, בית קרקע או בית בן שתי קומות ואולי בית עם מרתף, כך שניתן יהיה להשכיר אותו כיחידה נפרדת שמניבה תשואה נאה בכל חודש? את ל הפרמטרים הללו, יש לקחת בחשבון ולתכנן נכון את הבי על פי מספר הנפשות הקיימות או  הרחבת המשפחה בעתיד.

חברת אינטגרה שיפוצים תבצע עבורכם את הבניה האיכותית ביותר. בעל החברה הינו מהנדס בניין בעל תואר והסמכה מטעם הטכניון בחיפה ודור שני של קבלנים ידועים בארץ. החברה עוסקת בסוגי בניה ושיפוצים מכל הסוגים ותשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. הקבלן של החברה , הינו קבלן רשום, כך שתוכלו להיות שקטים שאתם מכוסים והעבודה היא באחריותה המלאה של החברה.

הסטנדרט הגבוה שלנו

יש לנו שנים של מקצוענות להביא לכם

אינטגרה לא מתפשרת על תוצאות! כל פרוייקט יקר מאוד לליבנו, גם הבית שלכם.

יש לכם כסף לרכוש מגרש לבנייה?- מה הלאה?

אם יש לכם את הכסף הדרוש לבניית מגרש, יש להגיע עם החזון והתקציב עבור בניית בתים. יש להתייעץ תחילה עם אדריכל שיפרש את החזון לשרטוט ומשם לאישורים הנחוצים מהוועדה לבנייה והמועצה או העירייה שאליה משתייך המגרש ורק אז, להתחיל בשלבי בניית השלד, כך שכבר גיבשתם את תכנית הבנייה המתאימה לכם.

אם אתם עדיין אינכם בטוחים לגבי הסגנון, העיצוב וגודל החללים, כדאי כי תראו באתרי בניית בתים, כמה דוגמאות ותמונות של בתים שלבטח, חלק מהם ימצא חן בעיניכם ותחליטו על סגנון מסוים. הקבלן שעמו תהיו בקשר עם התחלת הבניה ועד לסיומה, יכול לסייע לכם ברכישה של חומרי בנייה מוזלים יותר היות ויש לקבלנים הנחה משמעותית שהם מקבלים מחנויות לחומרי בניין בכל אזור בארץ.

בניית בית – משימה אפשרית לחלוטין

עד לפני כמה שנים, אנשים היו סבורים כי בניית בית קרקע הינו עסק לעשירים בלבד, אך היום, כאשר מחירי הנדל”ן עלו וכן מחירי הדירות שכמעט מגיעים לאותו הסכום של בניית בית, זה הזמן לשפר את איכות המגורים שלכם ולעבור לבית קרקע, המתאים לצרכים שלכם, עם גינה שתטפחו.  התחרות בענף חומרי הבניה הוא גדול ולכן, ניתן למצוא חיפוי, ריצוף וכלים סניטריים במחירים מוזלים, מה שיחסוך לכם לבטח בעלויות הבנייה.