הערכת עלות שיפוץ דירה

הערכת עלות שיפוץ דירה

 

אחד הדברים העיקריים שאנו מבררים לגביו הוא הערכת עלות שיפוץ דירה לפני השיפוץ של הדירה שלנו, הינו הערכת עלות שיפוץ דירה. ראשית כדאי להגדיר מראש, מה אנו מעוניינים לשפץ ולא לחרוג מהתקציב. רבים סבורים שיש כמה דברים שהם מעוניינים לשפץ ואז מגיע התיאבון ועלות השיפוץ מתקרבת לפי שתיים ממה שהם תכננו.אם שיפצתם את הדירה לפני הרבה שנים, סביר להניח כי המחיר השתנה המון מאז. השוואת מחירים נחוצה במקרים אלה ולכן, יש להיכנס לאתרים שבהם מעודכנים מחירי שיפוץ של חללים שונים בבית. רוב המחירים, יהיו על פי מ”ר ולא כולל את חומרי הבנייה או הגלם שאתם תצטרכו לרכוש יחד עם קבלן השיפוצים או בעצמכם.

כאשר אתם פונים לחברות שיפוצים כמו למשל חברת אינטגרה שיפוצים, בעל החברה יגיע לתת לכם הצעת מחיר, כאשר הוא יראה מה אתם מעוניינים לבצע במסגרת שיפוץ הדירה. באינטגרה, מנסים לחסוך לכם בעלוות מצד אחד, אך מבצעים את כל הנחוץ בבית או בדירה מצד שני. לחברה, ניסיון רב בכל סוגי השיפוצים אם בבתים, דירות או עסקים והם יוכלו לתת לכם את הערכת המחיר שתוכלו לתכנן מראש את התקציב.

הערכת עלות שיפוץ דירה
הערכת עלות שיפוץ דירה

תכננו תחילה את סדר העדיפויות שלכם בשיפוץ הדירה

יש לתכנן מראש את השיפוצים הנחוצים לכם ביותר, והכוונה היא מה הכי דחוף לכם. ל פי זה יהיה קל לחשב הערכת עלות שיפוץ דירה. אם למשל תכננתם לקחת הלוואה מהבנק, עליכם לקחת מקדם נוסף ולקחת קצת יותר ממה שתכננתם כמקדם לעלויות השיפוץ בדירתכם. אם למשל חדר האמבט או המטבח כבר מתחילים להיראות במצב מוזנח, הקירות מתקלפים, העיצוב של חדר הילדים כבר אינו מתאים לגילם, אתם מעוניינים לערוך שינוי מרענן, אך שלא יעלה לכם הרבה.

זו הסיבה שבעבורה יש להתייעץ עם חברת השיפוצים שתסייע לכם בבניית תכנית שיפוצים שתתאים לכם ושתכלול את כתב הכמויות. כאשר תחשבו את כל הנתונים, תהיה לכם כבר תמונה ברורה, לגבי הערכת עלות  שיפוץ אמבטיה שיפוץ דירה  .

ערכו את השיפוץ בבת אחת ולא בחלקים

למרות שרובנו מעוניינים לחסוך, כדאי כי השיפוץ לא ייעשה בחלקים, כי אם בבת אחת, כך או כך, תקופת השיפוצים היא לא נעימה למגורים ויש אנשים שעוברים לגור אצל חברים או משפחה בשל אי הנוחות הכרוכה בכך. אם עבר החלטתם על הערכת עלות שיפוץ דירה, בצעו את כל השיפוץ, כך שתחזרו לדירה מעוצבת, במראה חדש ונעימה למגורים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *