כמה עולה אמבטיה

כמה עולה אמבטיה

חדרי האמבטיה הם חללים קטנים ולכן קל לשפץ אותן. כל הכלים הסניטרים וחיפוי הקיר והרצפות יוחלפו וכן ארונות אמבט. האמבטיה עצמה היא מרכז החלל ולכן יש לברר כמה עולה אמבטיה,איזה סוג כדאי לרכוש שלא יגזול מהחלל ולכן יש להתייעץ עם מומחים כגון חברת שיפוצים, המוכר בחנות לכלים סניטריים וכדומה. ראשית קבלן השיפוצים, ימדוד את חלל האמבט ולוודא, כי יש מקום לכל האלמנטים ושאין מה שיפריע לדלת הכניסה של חדר האמבט, להיפתח או להיסגר.

מקלחת שיפוץ לקוח
מקלחת שיפוץ לקוח

המחיר ייקבע לפי סוג האמבט

ניתן למצוא סוגים שונים של אמבטיה ויש לברר לא רק כמה עולה אמבטיה, כי אם איזו מהן מומלצת, חזקה דיה ויכולה להחזיק לנו שנים רבות. חברות שיפוצים מקצועיות, יכולות לסייע לכם באמצעות קשריה עם חברות ואולמות לכלים סניטריים וקרמיקה מכל הסוגים, כך שתוכלו לקבל הנחה ולקבל ייעוץ יעיל לגבי סוג וגודל האמבטיה שתתאים לכם. חברת אינטרגה שיפוצים, הינה חברה ידועה, דור שני בארץ של קבלנים ובעל החברה הינו מהנדס בניין וקבלן רשום, אשר מחזיק את הצוות המקצועי העוסק בכל סוגי שיפוץ אמבטיות  ובאחריות מלאה. החברה תסייע לכם לרכוש אמבטיה במחירים נוחים וזולים יותר מאשר הייתם רוכשים בעצמכם, בשל הנחת קבלן שתקבלו באמצעות חברת אינטרגה.

קצת על סוגי האמבטיות הקיימות בשוק

בשנים האחרונות, מייצרים אמבטיות אקריליות. מדובר על אמבטיה המיוצרת בשיטת ואקום פורמינג כלומר, ישנה פלטה של חומר אקרילי ובאמצעות חום יוצקים אותו לתבנית בצורת האמבטיה ואז מצפים את חלקה התחתון החיצוני בפיברגלאס עד לעובי שדל סנטימטר אחד בכדי שתהיה חזקה. במידה והאמבטיה תישבר במשך השנים, לא תהיה בעיה לתקן אותה באמצעות ציפוי שיהפוך אותה לחדשה. גם אמבטיה יצוקה ניתן עדיים למצוא , אך פחות, היות אלה הן האמבטיות הישנות היות והן עשיות מברזל בעובי של 1.5 סמ והן מצופות באמייל. כדאי להתעניין לגבי סוגי האמבטיות השונות ואז לוודא כמה עולה אמבטיה שתיראה לכם ויהיו לה יתרונות כגון תחזוקה קלה וחוזק מרבי לשנים.

היתרו הרב שלהן זכו האמבטיות האקריליות שהן לעולם אינן מחלידות ואורך חייהן ארוך. כעת כאשר תשאלו כמה עולה אמבטיה כבר תדעו לגבי הסוג הרצוי לכם לאחר שקיבלתם את הפרטים הנחוצים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *