כמה עולה חדר אמבטיה

כמה עולה חדר אמבטיה

כמה עולה חדר אמבטיה  – (זמן קריאה – 2:30)

תהליך של  שיפוץ חדר אמבטיה, הינו אחד מהשיפוצים הנפוצים שכולנו מבצעים בכל כמה שנים. יש לבחור בקבלני שיפוץ מיומנים כי חוסר מקצועיות בשיפוץ מורכב יגרום נזק מאשר תועלת. בחדר האמבט קיימת צנרת ולכן ישנם כמה בעלי מקצוע שיהיו נחוצים בעבודה זו. כעת באה השאלה:”כמה עולה חדר אמבטיה?” התשובה היא מה יש לבצע בה, אם יש להחליף את הצנרת באותה ההזדמנות, כי זוהי הזדמנות נהדרת, כך שלא תהיינה נזילות ואז העבודה של הריצוף תהיה כפוה, כאשר תתגלה נזילה מאחד הצינורות ויהיה צורך לפרק את האריחים שוב.

כאן המקום הוא לאנשי מקצוע מיומנים בעבודה זו כגון: אינסטלאטור, רצף, נגר עבור ארונות האמבט החדשים ומי שיפקח על כל אלה גם יחד. חברת שיפוצים ידועה, כגון אינטרגה שיפוצים, עוסקת מזה שנים בשיפוץ חדרי אמבט והיא דור שני למשפחת קבלנים. כאשר מנהל החברה הינו מהנדס בניה וקבלן רשום, כזה שמחזיק אנשי צוות מן השורה הראשונה, ניתן להיות סמוכים ובטוחים לא רק כמה עולה חדר אמבטיה , כי אם האיכות הגבוהה של השיפוץ.

שיפוץ חדר אמבטיה
שיפוץ חדר אמבטיה

שינוי העיצוב ורענון של חדר האמבט

אנו שמים לב יותר לשיפוץ החללים האינטימיים בביתנו והכוונה היא אל חדר האמבט. זו ההזדמנות לבצע שינוי מהותי ולהגדלת החלל כמו למשל להוציא את האמבטיה שסתם תופסת מקום ולהחלפה במקלחון משוכלל שהוא מעין ספא קטן שניתן ליהנות מזרמי עיסוי או אפילו סאונה. כדאי להתעניין כמה עולה חדר אמבטיה בקרב כמה קבלני שיפוצים, אך המחיר תלוי גם בסוג האריחים, ארונות האמבט, הכלים הסניטריים וכן, אם יש צורך להחליף את צנרת המים.

אל תחסכו בצנרת חדר האמבט

צנרת, הינה החלק החשוב ביותר בחדר האמבט וחשוב שלא תחסכו. יש להחליף צנרת שתהיה באיכות גבוהה עם שכבות בידוד שעטופות באלומיניום. זה אמנם מייקר את העלות של השיפוץ, אבל יש לדעת כי אם אתם מתעניינים לגבי כמה עלה חדר אמבטיה, הכוונה היא לא רק לשיפוץ עצמו, כי אם לצנרת שהיא סכום נכבד מהשיפוץ והעלויות של שיפוץ והחלפה מחודשת של האריחים וחיפוי הקיר בשל נזילה, תעלה לכם הרבה יותר, אם לא ניצלתם את ההזדמנות להחלפת הצנרת לאיכותית יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *