כמה עולה לבנות בית

כמה עולה לבנות בית

אנשים שמתכננים לבנות בית פרטי בבנייה עצמית, כדאי כי ייחשבו היטב את ההוצאות שלהם, מרכישת המגרש, עלות ההיתרים, עלות קבלן, מהנדס בניין ואדריכל שאלה הם למעשה אנשי המפתח בבניית בית. יש לציין, כי אומדן לא מדויק עשוי לגרום להפסדים ולכ ויש להיות מדייקים בכל החישובים של כמה עולה לבנות בית. לאחר שחישבתם את עלות המגרש, ההיתרים, התשתית  כגון מים וחשמל, כדאי לחשב את עלות בניית מ”ר עד למפתח. גם פה יש סתירות במחירים, היות ויש בנייה יקרה ויש בנייה פשוטה יותר, אך אין זה אומר כי היא לא תהיה איכותית והכוונה היא לעלות חומרי הגלם. ככל שחומרי הגלם יהיו יקרים, כך העלות תהיה יקרה יותר וזה בהחלט נתון לשיקולכם האישי ולתקציבכם.

בניית בית

לסגור תחילה על תכנית הבניה ואז לחשב עלויות

 

זו השיטה הטובה והנכונה ביותר לחישוב של כמה עולה לבנות בית בבנייה עצמית. יש כאלה הסבורים כי הבניה העצית תחסוך להם עלויות, אם יפנו לאנשי המקצוע הנכונים. הם עורכים סקר שוק מקיף, לאחר שהם כבר ביצעו תכנית בנייה והתייעצו עם הקבלן, הארכיטקט ומהנדס הבנייה. אשית, בניית עלות השלד שהוא הבסיס של הבית, חייבת להיות מחושבת במדויק, כך שעל בניית השלד העלות תהיה  בערך כ-1200 ₪ עבור מ”ר. עלויות הן שונות וכן כ בלוק או אריח, כרוכים בתשלום ולכן חישוב נכון ותכנון של השלבים בבנייה על פי התקציב שלכם הוא חשוב.

 

לפני שתתחילו בבניית הבית ותתחילו לחשב כמה עולה לבנות בית ישנם אתרים של השוואות מחירים וכן אנשי המקצוע הראשיים בבניית הבית שלכם, יוכלו לבצע עבורכם אומדן מדויק של העלויות השונות. את התכנון הזה, יש לבצע עם חברה מוכרת וידועה כגון חברת אינטגרה שיפוצים אשר מוסמכת לבנייה מטעם מנהל החברה שהוא מהנדס בניין במקצועו וקבלן רשום. החברה מעניקה שירות בהרבה אזורים בארץ ומשרתת הן את המגזר הפרטי והן את המגזר הציבורי עם מאות המלצות של לקוחות מרוצים.

הגיעו עם כוח וידע לפני שתתחילו את הליך  בניית הבית

 

יש בשוק הישראלי, לא מעט אנשי מקצוע שמחפשים תמיד להרוויח עליכם, במיוחד כאשר מדובר על כמה עולה לבנות בית. ברגע שתגיעו עם הפגנת ידע, יהיה לכם הרבה יותר קל  באופן שלא יעבדו עליכם, כאשר יש בידיכם את הנתונים הנכונים. כדאי לנצל את העובדה שהתחרות בענף הבנייה כמו בשאר המקצועות היא גבוהה, מה שנכון לעשות הוא למצוא את אנשי המקצוע הטובים והזולים יותר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *