כמה עולה לרצף דירה

כמה עולה לרצף דירה

כמה עולה לרצף דירה

אם החלטתם כי זה הזמן להחליף את הריצוף בדירתכם, יש להבחין בין ריצוף פנים לבין ריצוף חוץ. ישנם חומרי ריצוף קשיחים שהם אריחי שיש ואבן וחומרי ריצוף רכים, הכוללים לינוליאום, או פרקט. אם תשאלו כמה עולה לרצף דירה? השאלה היא האם לפרק ולסלק את הריצוף הישן או שכדאי יהיה להדביק מרצפות חדשות על הריצוף הישן ולחסוך בעלויות ולכלוך רב. הדבקה אינה מתאפשרת לריצוף עבה, כי אם לאריחי קרמיקה דקים יותר שמתאימים במיוחד להדבקה. במצב זה, יש לוודא כי הריצוף הישן מפולס היטב, אם לא קיימות מרצפות שמתנדנדות ואם אין צורך להגיע אל התשתית הנמצאת מתחת לריצוף כגון צנרת מים, שכבת איטום וכדומה.

כדאי להתייעץ עם קבלן שיפוצים בעל חברה גדולה ומוכרת כמו אינטגרה שיפוצים העוסקת שנים בכל סוגי השיפוצים ומתמחה בריצוף מכל הסוגים. החברה היא בבעלות קבלן רשום, אשר הוא דור שני של משפחת קבלנים ואף מהנדס בניין מוסמך. העבודות של אינטגרה בתחום השיפוץ, נעשות באמצעות חומר גלם איכותיים וצוות מיומן המתמחה בכל סוגי השיפוצים, אם למגזר הפרטי ואם לעסקי ולמוסדי. אם שאלתם כמה עולה ריצוף, כדאי כי תשאלו את חברת אינטגרה.

כמה עולה אמבטיה

החלפת ריצוף- מאיפה מתחילים?

כאשר מחליפים ריצוף בכל חללי הבית, מדובר על שינוי מהותי בעיצוב בית. לפני כמה עשרות שנים, פחות השקיעו בריצוף אז, היות והריצוף היה סטנדרטי בכל הבתים, לא היו סוגים יוקרתיים ושונים, אשר מצריכים מחירים שונים. היום המרצפות הן בגדלים שונים, דוגמאות וסימטריה אחרת, כמו למשל מרצפות שבאזור מסוים בסלון, הן דקורטיביות ובצורת עיגול, מה שמצריך אמנות וחיתוך מדויק ולאחר מכן התקנה.
כאשר מחליפים ריצוף לבית בכל החדרים, מחליפים למעשה את כל החלק התחתון של הבית, שהוא חלק משמעותי מאוד בתפיסת העיצוב. לא תמיד אנשים שמים לב לרצפה, אך היא תופסת כל כך הרבה מהחדר, שהיא נכנסת אלינו בתת מודע ויש לה השפעה רבה על איך אנחנו מעריכים את העיצוב הכללי של החלל.
בעיצוב הישן והלא מודרני של לפני 30 ו-40 שנים, פחות השקיעו בריצוף. התקינו בלטות סטנדרטיות, לרוב בצבעים בנאליים ומונוטוניים כמו לבן או שמנת כהה, בשילוב של כתמים כאלו ואחרים. הריצוף הזה נחשב למיושן ולצערנו הרב, גם דומיננטי מאוד בכל הטון העיצובי שבחרנו לבית. כיום, הריצוף הוא שונה ומודרני יותר, והולך יד ביד עם ההחלטות העיצוביות שנעשות בבית.
הריצוף הסטנדרטי היום הוא ריצוף בצבע שמנתי חלק בגודל של 60 על 60. בחלק מהבתים החדשים הלכו אפילו צעד קדימה ומתקינים ריצופים של 80 על 80. ריצוף גדול נותן הרגשה של יוקרה ויופי, והעובדה כי המרצפת חלקה לגמרי, נותנת דף חלק לעבודה עיצובית שמתחילה מלמטה ועוברת לאלמנטים שונים כמו צבע קירות, רהיטים ואפילו פסלי נוי.

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *