כמה עולה מטר בנייה

כמה עולה מטר בנייה

מתעניינים רבים ברכישת מגרש לבניית בית החלומות. גם בעלי מגרשים המעוניינים להגשים חלום ולבנות בית פרטי, שואלים את השאלה הנפוצה כמה עולה מטר בניה עד לשלב המפתח וכן, משטחים רבים.עבודות הפיתוח וכל הקשור לתשתית היסודית הן העלויות הראשונות וכן כמות השטח, תיחשב כמטר בנייה, כאשר הממוצע למ”ר הינו 5,000 ₪. כאשר אזורי הבנייה יהיו יקרים יותר או פחות. יש לציין כי עלות הבנייה עבור מ”ר, קשורה גם לסוג הבנייה שבה אתם מעוניינים כגון פאנלים או עיצוב מיוחד שכמובן יעלה יותר.

מקלחת שיפוץ לקוח

חישוב כל העלויות בבנייה

אם מדובר על בית פרטי, יש לחשב את עלויות הבניה גם של חפירות שונות שיש לבצע בעת בניית בסיסו של הבית כגון השלד. השאלה היא אם לחשב את עלות הבנייה שתכלול גם את עבודות הפיתוח. זו הדרך הנכונה לחשב כמה עולה מטר בנייה. אם מדובר על אזור הררי אם בצפון או בדרום, עלות התשתיות והשלד, תהיה יקרה יותר היות והאדמה הררית וקשה יותר. מדובר על הכנת השטח לגובה אפס ואז חפירת היסודות.

העלויות והסיבות להן, ברורות ברמת קושי העבודה הדרך הבטוחה ביותר שתוכלו לדעת באמצעותה כמה עולה מטר בניה, היא באמצעות קבלנים מקצועיים שילוו אתכם בהליך הבניה. כאשר כל הנוגעים בבניה, יחשבו עבורכם את כתב הכמויות ואת עלות העבודה.

כמה טיפים לחיסכון בעלות הבניה

ישנם טיפים שתוכלו לאמץ, כך שהעלויות תהיינה נמוכות יותר ותוכלו לחסוך. היצמדו לתקציב על פי התכנית והימנעו משינויים בתכנית הבנייה או אם החלטתם להוסיף משהו חדש, כדאי כי תחשבו לפני אם העלות עשויה לחרוג לכם באופן משמעותי מהתקציב. התייעצו עם אנשים שכבר בנו בית פרטי ובקשו מהם טיפים לייעול וחיסכון של העלויות ושמירה על התקציב.

חזרה לדף הבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *