שיפוץ אמבטיה מחיר

שיפוץ אמבטיה מחיר

אחד מהחללים שחשוב לנו שנחוש בהם נוח, הינו ללא ספק חדר האמבט. יש כאלה שמבצעים שיפוץ אמבטיה מחיר בכל 6 שנים לערך, כאשר הם מעוניינים לחדש ולרענן או להוסיף לו ספא מפנק ועיצוב חדשני ומושלם על פי הסגנון שאותו הם בוחרים.אם החלטתם להחליף את האמבטיה או שאולי להחליף אותה למקלחון משוכלל המכיל גם זרמים לעיסוי, סאונה ולגרום לחלל בחדר האמבט להיות גדול יותר, תוכלו לבצע תכנון של שיפוץ שיגדיל את החלל מצד אחד, אך יגרום לכם לשהות בחלל נוח ומעוצב על פי טעמכם.

 

לפני שתחליטו ממי לקבל הצעה של שיפוץ אמבטיה מחיר, יש לקבל כמה הצעות מחברות שיפוץ מוכרות, כאלה המחזיקות בקבלן רשום וצוות מקצועי המומחה בכל סוגי השיפוצים. חברת אינטגרה שיפוצים הינה אחת החברות המוכרות, העוסקת שנים בשיפוצים ובעליה הינו מהנדס בניין וקבלן רשום, דור שני של משפחת קבלנים. לחברה שם ומוניטין של שנים והיא מבצעת שיפוצים רבים הן במגזר הפרטי והן בעסקי.

 

בדקו את ההכנות שיש לבצע לחדר האמבט לפני השיפוץ

 

יש להכין היטב את השטח, כאשר חברת השיפוצים תערוך עבורכם תשריט נכון של שיפוץ אמבטיה מחיר אשר יכלול את כל הפרטים הנחוצים לחדר אמבטיה, אשר יתאים לצרכיכם האישיים. ישנן חברות שיפוץ, המחזיקות במעצבי פנים שמסייעים לבחור את העיצוב ותכנון החלל האופטימאלי עבורכם.  היום ישנם אביזרים שונים לאמבט וכלים סניטריים, ארונות תלויים וארונות עומדים, כיורים בכל הסגנונות, אסלות תלויות וניאגרה סמויה, כך שתוכלו להעניק לחדר האמבט שלכם, טאץ’ מיוחד וחדשני.

מקלחת שיפוץ לקוח
מקלחת שיפוץ לקוח

ארבעת השלבים בדרך לחדר אמבט חדש

 

כאשר חדר האמבט עובר סוג של “מתיחת פנים” ישנם 4 שלבים של שיפוץ אמבטיה מחיר. השלב הראשון הינו שלב הריסה, כאשר בשלב זה יפורקו אביזרי האינסטלציה, האריחים, חיפוי הקיר וארונות האמבט. בשלב זה יש לנקוט משנה זהירות, בכדי לא לפגוע בשתיות המים. השלב החשוב הינו השיפוץ עצמו. שני השלבים האחרונים הינם ריצוף וחיפוי, הוספת הכלים הסניטריים , הארונות והמראה וכן הוספת תאורה מתאימה.  מדובר כמובן על תקופה לא נוחה, אך בסופו של דבר היא תשתלם לכם ביותר, כאשר תזכו ליהנות מחדר אמבט שכולו נוחות ועיצוב מושלם על פי הטעם האישי שלכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *