שיפוץ בית

שיפוץ בית לקוח

שיפוץ בית

אם רכשתם בית מיד שנייה ואתם מעוניינים לעצב  אותו כראות עיניכם, גם שיהיה לכם נוח, או באותה ההזדמנות להעלות את ערכו, זה הזמן לבצע שיפוץ בית. גם אנשים שגרים שנים בביתם, רואים סימני בלאי שיש לטפל בהם ומחליטים לבצע שיפוץ מאסיבי וכולל של הבית. לעיתים השיפוץ בא מתוך מטרות אחרות, כגון הגדלת החללים כאשר הילדים פורחים מהקן ויש לשנות את ייעוד הבית שיתאים לצרכים האישיים שלכם. גם מקרים כגון התרחבות משפחה, כאשר ילדים נולדים ויש לדאוג כי לכל אחד יהיה את החלל האישי שלו, זו גם סיבה טובה לערוך את השיפוץ בבית.

 

חפשו חברת שיפוצים שמחזיקה במהנדס בניין ושמנהלה הינו קבלן שיפוצים רשום כגון חברת אינטרגה שיפוצים, הקיימת שנים רבות ומנהלה הינו דור שני בארץ של קבלני בניין. לחברה ניסיון רב שנים של שיפוצים מכל הסוגים אם במגזר העסקי ואם בפרטי. החברה ביצעה המון פרויקטים מורכבים ותוכלו להיכנס לאתר ולצפות בגלריה וכן להתרשם ממגוון העבודות האיכותיות של שיפוץ בית, תוך תשומת לב מרבית על כל הפרטים, איכות חומרי הבניה, גימור מושלם ועמידה בזמנים.

הסטנדרט הגבוה שלנו

יש לנו שנים של מקצוענות להביא לכם

אינטגרה לא מתפשרת על תוצאות! כל פרוייקט יקר מאוד לליבנו, גם הבית שלכם.

סוגי השיפוץ הנפוצים לשינוי מהותי של עיצוב הבית

תחום עיצוב ושיפוץ הפך להיות פופולארי בקרב ישראלים רבים ולכן, הם מעוניינים לחיות את צו השעה ולבצע את השינוי המהותי כגון שיפוץ בית, כאשר הם משדרגים אותו על מנת להעלות את איכות חייהם. הצרכים של אנשים רבים משתנים עם השנים וזו אחת הסיבות לשיפוץ יסודי. הדבר הבולט הינו רצפות הבית, כך שעל מנת לבצע שיפוץ כללי שיחדש את מראה הבית, יש להחליף רצפות. השלב השני, הינו החלפת המטבח והשלישי הינו שיפוץ חדר האמבט. כל שלושת השיפוצים המהותיים הללו ישנו את מראה הבית מן הקצה אל הקצה.

כל סוגי השיפוצים תחת קורת גג אחת

אם החלטתם לערוך שיפוץ מאסיבי לביתכם, זה הזמן למצוא חברת שיפוצים שמתמחה עם שיפוץ  בית מורכב יותר, כגון חברה המתמחה בכל סוגי השיפוצים שמנהלה הינו קבלן רשום ומחזיק בצוות מקצועי ומיומן של כל בעלי המקצוע הקשורים לשיפוץ זה. כדאי כי אם מדובר על הגדלת חללים או הריסה, כדאי כי מהנדס בניין יהיה מעורב בהליך, כך שתהיו בטוחים אילו מן הקירות ניתן יהיה להרוס ואיזה מהם לא ניתן יהיה.