שיפוץ מקלחת

לקוח תכנון חדר אמבטיה

שיפוץ מקלחת

כולנו חשים בדיוק מתי זה הזמן הנכון לבצע שיפוץ מקלחת אבל אתם אינכם יודעים בדיוק מה לשנות ואיך. ראשית יש למצוא קבלן שיפוצים שיוכל לייעץ לכם לגבי השיפוץ הנכון, כאשר יגיע אל ביתכם ויבצע תכנית מגובשת, אשר תתאים לעיצוב הרצוי לכם, לגודל החלל וכמובן לתקציב האישי שלכם. שינם כאלה שמבצעים שיפוץ חלקי, אך רוב האנשים יעדיפו שיפוץ כללי כך שיוכלו להתחדש עם חדר רחצה חדש ולא רק בהחלפת מקלחון או שדרוגו.

חברת אינטרגה שיפוצים מתמחה בשיפוץ של חדרי אמבט או מקלחות. לחברה ניסיון של שנים בכל סוגי השיפוצים, כאשר בעל החברה הינו מהנדס בניי ודור שני של קבלני בניין. החברה תייעץ עבורכם לגבי סוג של שיפוץ מקלחת שבו אתם מעוניינים ואף תראה לכם תיק עבודת שהיא ביצעה עבור לקוחות רבים. החברה משרתת הן את המגזר הפרטי והן את העסקי והיא בעלת ש ומוניטין של שנים.

הסטנדרט הגבוה שלנו

יש לנו שנים של מקצוענות להביא לכם

לבחור קבלן שיפוצים רשום עבור שיפוץ חדר הרחצה שלכם

 

אחד מסוג השיפוצים הנפוץ בכל בית או דירה, הינו שיפוץ מקלחת זהו חלל שאנו נוטים להשקיע בו, היות וזה החלל האינטימי שאנו עושים בו שימוש כמה פעמים בכל יום. כדאי לברר לגבי המקלחות החדשות שיצאו היום לשוק ולבחור את הגודל המתאים וכן, חומרי הגלם או השכלולים השונים והתאמת הריצוף, חיפוי הקיר וכן הארונות. רבים היום מחליפים את האמבטיה למקלחון, בשל חיסכון במים וחיסכון בחלל.

 

הבהירו את הצרכים וסגנון חדר הרחצה שלכם לקבלן השיפוצים

 

הדבר הנכון ביותר לעשות, הינו להבהיר לקבלן השיפוצים לגבי סוג שיפוץ מקלחת שבו אתם מעוניינים, אם הסגנון או הנוחות, אם אתם מעוניינים להרחיב את החלל ומה תהיינה האפשרויות שלכם. דברים אלה יד לבצע בקפידה מול הקבלן, כשאר הוא נעזר בניסיונו הרב על פי עבודות קודמות שביצע, מה שעשוי לגרום לכם להבין על פי תיק העבודות את הסגנון של חדר המקלחת שבו אתם מעוניינים. הדבר השני הוא עריכת התקציב ואת זה תוכלו לדעת רק לאחר שגיבשתם דעה וקיבלתם הצעת מחיר שכולל את כתב הכמויות.