שיפוצים באשדוד והסביבה

שיפוצים באשדוד והסביבה

תושבי אשדוד, חושבים לשפץ את הבית שלכם? מחפשים קבלן שיפוצים באשדוד והסביבה? אתם בטח רוצים את אלה שאפשר לסמוך עליהם, שהם מקצוענים ועם הצעות מחיר מעולות! אינטגרה מגיעה גם אליכם!

אינטגרה מתמחה בשיפוץ דירות, בתים ואף עסקים מכל התחומים. הצוות שלנו עתיר ידע ובעל ניסיון עשיר מאוד של עבודות שיפוץ ברמת גימור גבוהה במיוחד. חדרי אמבטיות ושירותים, שיפוץ ושדרוג סלונים, עיצוב הבית והחצר, תיקון והחלפת תשתיות, צנרת צביעה וחשמל – את הכל, עד שהבית שלכם יהיה מושלם, כמו שתמיד חלמתם.

אחת הנקודות שנלקחות בעבודות שלנו היא נושא הבטיחות, בייחוד כשמדובר בתוספות בנייה חדשות לפרויקט קיים. באינטגרה מקפידים על כל פרט ופרט מהפרויקט שאתם תושבי אשדוד רוצים להוציא אל הפועל, ולהימנע מכל נזק שעלול להופיע בעתיד, כמו רטיבות, סדקים וכדומה.

בנוסף, אנחנו מביאים לשוק, קונספט ייחודי של תהליך עבודה ששם את הלקוחות שלנו במרכז העניינים, וגובים תשלום על הפרויקט שלכם לפי קצב ההתקדמות וללא כל מקדמות לפני העבודה.

את התשלום האחרון תשלמו רק חודש לאחר סיום גמר העבודה, ובנוסף תקבלו 5 שנים אחריות על כל העבודה שלנו.

קבלן שיפוצים מומלץ באשדוד

יש לנו שנים של מקצוענות להביא לכם

אינטגרה לא מתפשרת על תוצאות! כל פרוייקט יקר מאוד לליבנו, גם הבית שלכם.

השילוב של מספר גורמי תשתיות שאני מתמחים בהם, באים ליידי ביטוי בייחוד בשיפוץ חדרי אמבטיה, שם ישנה אינטראקציה של תשתיות מים וניקוז, חשמל, חיפוי מותאם לקירות למניעת חדירה של מים ועוד אלמנטים רבים, אשר מגיעים אף לשיקולים של בטיחות ואחריות. על כן, אין מקום לפשרות, וחייבים לבחור קבלן שיפוצים מקצועי ומסיר שיספק מענה מתאים לאורך כל הפרוצדורה, וידאג שיהיה לכם חדר אמבטיה מושלם עם אחריות.

גם אם עבודות השיפוץ שלכם קטנות, אין סיבה להתפשר על איכות וגם לשלם מחירים גבוהים. באינטגרה מבצעים את כל סוגי עבודות השיפוץ, שיפוצים כליים של הבית או העסק, שיפוצים ועבודות קטנות כגון החלפת מרצפות, חיפוי תקרות ותאורה, החלפת כלים סניטרים בשירותים ובאמבט, את הכל, אם תרצו ללכת על בטוח, אינטגרה מגיעה גם אליכם!

אינטגרה היא אומנית בתחומה, ומבצעת חידוש קומפלט של דירות ובתים, חידוש חדרי אמבטיה ושירותים, חידוש סלון וכן חידוש מטבחים. גם מספר הלקוחות בעלי העסקים נכבדה מאוד אצלנו, ועד כה חידשנו עסקים של מזון, מספרות, קוסמטיקה ועוד. עם אתם מוזמנים לחדש את העסק שלכם באשדוד ולמשוך יותר לקוחות מאי פעם. כידוע שעסק שנראה טוב, הוא גם יותר מזמן. אתם מוזמנים להיכנס לגלריה שלנו ולראות את איכות העבודות שאנו יודעים להביא גם לכם.

לקבלת הצעת מחיר לקבלן שיפוצים באשדוד והסביבה, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליהם בהקדם, או להתקשר כבר עכשיו. אינטגרה, יש לכם בית. באחריות!