שיפוצים בתל אביב

שיפוצים בתל אביב

תל אביב היא אחת מהערים המתקדמות ביותר במזרח התיכון. היא מתהדרת בין היתר באיכות בניה יוצאת דופן, ולכם תושבי תל אביב מגיע להיות חלק מהסיפור.

אינטגרה היא חברת קבלן שיפוצים בתל אביב באיכות שלא פגשתם עד היום. יש לנו מוניטין חזק של אמינות ומקצועיות יוצאת דופן, מוניטין שהושג לאחר פרוייקטים רבים ועבודות מורכבות הן ללקוחות פרטיים, והן ללקוחות עסקיים מתחומים רבים.

אם חשבתם על שיפוץ בבית, בין שיפוץ כללי לחידוש כל הבית, ובין שיפוץ נקודתי כגון חידוש חדר אמבטיה או הרחבה של הדירה, אינטגרה היא הבחירה הבטוחה ביותר בשבילכם.

אנחנו מספיקים שירותי שיפוץ ובנייה בתל אביב, ולמעשה בכל גוש דן, במחירים מעולים ובקונצפט ייחודי שייתן לכם שקט נפשי בייחס לכל העבודה שהזמנתם אצלנו. אצלנו לא תשלמו מקדמה על העבודה שאתם מזמינים. אנחנו מתחילים בעבודה, ואתם משלמים אך ורק לפי התקדמות העבודה. את התשלום האחרון, תוכלו להעביר גם חודש לאחר סיום הפרויקט, ובנוסף לקבל מאתנו 5 שנים של אחריות ושקט נפשי.

העבודות שלנו מתבצעות ברמות גמור גבוהות במיוחד, ובעיצובים מרהיבים שלא מתירות שום ספק לעתם היותנו מובילים בתחם השיפוצים בישראל.

חברת שיפוצים מומלצת בתל אביב

יש לנו שנים של מקצוענות להביא לכם

אינטגרה לא מתפשרת על תוצאות! כל פרוייקט יקר מאוד לליבנו, גם הבית שלכם.

הצוות של אינטגרה הוא מיומן ומנוסה בכל הקשור לשיפוץ וחידוש הבית, ובידינו הידע, הניסיון ומומחיות בכל הקשור לתשתיות, הרחבה וחידוש, בנייה קלה ועוד.

קבלן שיפוצים בתל אביב הוא לא רק עניין מבוקש לבעלי בתים ודירות, אלא גם לבעלי עסקים, במיוחד כאן בתל אביב, בירת העסקים של ישראל.

בין אם מדובר בעסקי מזון, כגון מזון מהיר, מזנונים ובארים, ואף מכולות שכונתיות וכדומה, תוכלו לעשות חידוש לכל הפנים של העסק שלכם, ובכך להרים אותו כמה רמות בעיצוב וארגון, ולתת לעסק שלכם פנים חדשות.

הספקנו לעבוד כבר עם מגוון סוגים של עסקים. כגון קוסמטיקה, וספרות ועוד. חישבו על העסק שלכם, כמה רווחי הוא יהיה אם תבצעו לו עיצוב וחידוש, כל זאת במחירים מעולים שלא תחשבו פעמיים.

מאחר מספר העסקים בתל אביב על כל תחום הוא גדול מאוד, והתחרות לא פשוטה, המראה של כל עסק מכריע על הצלחתו. על כן, אנחנו מציעים שירות של חידוש רצפות ותקרות, הוספות של אלמנטים וצבעים מותאמים לעסק ובכלל לרוח התל אביבית הצעירה, וכך להביא את העסק שלכם לקדמת ההצלחה, וחוץ מזה, גם לכם יהיה הרבה יותר כיף להגיע בבוקר לעבודה…