שיפוץ דירה

שיפוץ דירה

גם את הבית האהוב וספוג ההיסטוריה אנחנו נאלצים לשדרג, כדי לקדם את רמת החיים במטרים שאותם אנחנו מבלים זמן ניכר ומהותי מחיינו. לכן שיפוץ דירה הוא עניין שאי אפשר לקחת אותו בקלות ראש, ואם נעשה טעויות במהלך התכנון והביצוע, אנחנו נתחרט בכלל שנכנסנו לכל העניין הזה.

דירה היא המקום שבו אנחנו מארחים את האורחים שלנו ולא פחות מכך – את עצמנו, יום יום, וכל אחד רוצה שיהיה לו או לה – נעים בבית.

לפני שמתחילים, קבלו כמה טיפים חשובים בכל מה שנוגע בתחום של שיפוץ דירה ועיצוב הבית, טיפים שיהפכו את התהליך הזה למהיר ויעיל, ואפילו כיף!

הסטנדרט הגבוה שלנו

יש לנו שנים של מקצוענות להביא לכם

אינטגרה לא מתפשרת על תוצאות! כל פרוייקט יקר מאוד לליבנו, גם הבית שלכם.

התזמון של שיפוץ דירה יכול להיות בכל השנה כולה, אבל אין ספק שיפוץ דירה בחורף יכולה להיות פעמים חוויה מכבידה מעט. אם מכל סיבה שהיא אתם דחוקים לבצע את השיפוץ בימי החורף, במיוחד במקומות היותר גשומים בארץ, יתכן שתמצאו קבלנים זולים יותר דווקא בעונת החורף, דבר שיכול להקל מהחינה הכלכלית.

אף על פי שכולם שמים דגש על הביצוע, חשוב לזכור שתכנון מקדים ומלא יטה את כף ההצלחה של כל השיפוץ. פעמים רבות אנשים קופצים ישר לשלב הביצוע של השיפוץ ואז מוצאים את עצמם מחפשים לשפץ ולבנות דברים בלי שתכננו מראש, ואף ההוצאה נהיית חסרת שליטה.

לכן, זה מאד קריטי שטרם שנכנסים לתקופה של שיפוץ דירה או אפילו חלקים ממנה, תבנו תוכנית מסודרת השיפוץ, וכך תוכלו לשלוט ולדעת מה וכמה אתם מוציאים על כל העבודה.

מה כולל שיפוץ דירה? כאשר רוצים לשדרג את הבית, ישנם כמה מאפיינים שניתן וצריך לחשוב עליהם, האם אנחנו רוצים להחליף, לשדרג, לעשות תיקונים, ועוד. שיפוץ דירה מתחיל מכל נושא החשמל, אינסטלציה, ועד צבע, אלומיניום ואפילו מחשבה על חלוקה מחודשת של הדירה, כמובן במידת האפשר.

במקרים בהם תהליך השיפוץ מתרחש בכל הבית, צריך לקחת בחשבון שיתכן ולא תוכלו לדור בו בתקופת עבודת השיפוצים. אם אין לכם מקום אחר לדור בו, ניתן לבצע שיפוץ גדול שכזה בשתיים או שלוש פעימות, וכך לאפשר נוחות סבירה בחלק מהדירה, בזמן ששאר הדירה משתדרגת לה.