שיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיה מדבר אליכם? אמבטיה אחד החדרים החשובים ביותר בבית, בטח כשחדר האמבטיה כולל שירותים בתוכו. גם במצב של תקציב נמוך לשיפוץ הבית, אין ספק שחדר האמבטיה חייב להיות חלק מהתכנון.

שיפוץ אמבטיה שונה משאר חלקי הבית האחרים, מאחר והוא כולל אינטראקציה של מים, חשמל וממילא אחריות ובטיחות, ניקוז שופכים, ריצוף ייחודי, חיפוי מותאם לקירות חדר האמבטיה ובמקרים מסוימים חדרי אמבטיה כוללים גם את פינת מכונות הכביסה והמייבש של הבית.

אם יש לכם חלון בחדר האמבטיה, או שאתם רוצים לעשות אחד כזה, זהו אחד מהדברים שדורשים מקצועיות יתרה בתחום שיפוץ חדרי אמבטיה, על מנת לקבל תוצאה מושלמת ומותאמת, מאחר שחלון שנעשה באופן לא מושלם באמבטיה, יכול להרוס את כל החוויה של האמבטיה החדישה שאתם רוצים לבנות לעצמכם.

הסטנדרט הגבוה שלנו

יש לנו שנים של מקצוענות להביא לכם

אינטגרה לא מתפשרת על תוצאות! כל פרוייקט יקר מאוד לליבנו, גם הבית שלכם.

לנו ב- Integra יש את הניסיון בתהליך הנדרש בתחום שיפוץ אמבטיה: המלצות לשימוש בחומרים, מענה לסוגיות, מחירים וטיפים לשיפוץ.

מתי הכי כדאי לעשות שיפוץ אמבטיה?

שלא כמו בשיפוץ כללי בדירה, את האמבטיה ניתן לשפץ בעל עונה בשנה, ללא עדיפות לעונה מסוימת. אלא שאם חדר האמבטיה והשירותים הם גם היחידים בדירה, לא יהיה ניתן להשתמש בהם בזמן השיפוץ, תהליך שיכול לקחת בין שישה לתשעה ימי עבודה, כאשר מדובר על שיפוץ חדר אמבטיה באופן יסודי.

הישארות בבית תגביל אתכם ואת הקבלן לשימוש וביצוע העבודה. לכן, מומלץ מראש לדאוג לסידור של מגורים חלופיים, אם זה משפחה או אכסניה וכדומה, וזו גם הזדמנות כמובן לצאת לחופשה קטנה בבית מלון…

כבר אמרו חכמי ישראל – “כל העוסק בבניין – מתמסכן”, ואכן כדי למנוע אי נעימות ועוגמת נפש מיותרת, כדאי מאוד לסכם עם כל בעל מקצוע שתבחרו:

  1. את המחיר – האם הוא כולל מע”מ?
  2. האם המחיר כולל פינוי של הפסולת?
  3. אילו בעיות בלתי צפויות, עלולות להתווסף למחיר שנתת בהצעה?
  4. האם עלות חומרי השיפוץ נכללת בהצעת המחיר?
  5. האם עלות אביזרים נלווים, כמו כלים סניטריים, נכללים בהצעה של שיפוץ אמבטיה והאם יהיה עלי לספקם בעצמי?


הכנות לשיפוץ.

כמו לפני כל שיפוץ, חשוב להכין את עצמנו מראש, גם אם אנחנו ממשיכים לגור בבית או עוברים למקום מגורים חלופי. זה הזמן לפרוס קרטונים על הרצפה, לכסות את הרהיטים ולסגור פתחים עם ניילונים. כמו כן, הכינו את הציוד, לו תזדקקו ובו אתם משתמשים ביום יום.

ככל שתבצעו את ההכנות בצורה טובה יותר ככה תקטינו את השפעת השיפוץ על שגרת חייכם, תמנעו נזקים לחלקים הלא משופצים ותקטינו את כמות הלכלוך שתצטבר.

אנחנו כאן, יכולים ללוות אתם משלב התכנון של שיפוץ אמבטיה, בחירת החומרים ע”י ספקים מומלצים, דרך הביצוע  ועד המקלחת הראשונה.

מוכנים? זה הזמן לצאת לדרך.