עלות שיפוץ חדר אמבטיה

עלות שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ של חדרי האמבט, הינו השיפוץ הכי נפוץ בארץ. שיפוץ זה, מצריך מבעלי הבתים לבחור בקבלני שיפוצים באיכות גבוהה ובעלי המלצות. ישנה רגישות לשיפוץ חדר הרחצה , היות וכל טעות תגרור עלות שיפוץ חדר אמבטיה אשר תהיינה גבוהות. לבטח שאלתם את עצמכם, כמה יעלה לכם לשפץ את חדר האמבט?. ראשית, זה תלוי בסוג השיפוץ ובהיקפו. אם מדובר על טיפול קוסמטי או בשיפוץ לצרכים אסטטיים או בשיפוץ אשר מטרתו היא לתקן פגמים או החלפה של פריטים שכבר התבלו?. כדאי לרכוש מראש את הציוד לחדר האמבט הכולל:אריחי רצפה, חיפוי קירות, ארונות אמבט, כיור ואסלה וכן פריטים נוספים כמו למשל: סבוניות, מתקן לנייר טואלט, מתקן לתליית מגבות ועוד.

את כול הפרטים הן הגדולים והן הקטנים, יש לסגור עם חברת השיפוצים שהיא מוכרת וידועה וביצעה שיפוצי חדרי אמבט רבים. חברת אינטגרה שיפוצים הינה אחת החברות המובילות בארץ, כאשר היא דור שני לקבלני בניין. בעל החברה הינו מהנדס בניין בעל תואר שניתן לו מהטכניון בחיפה וכן הוא קבלן רשום. החברה מעניקה תשומת לב רבה לאיכות הבניה, עמידה בזמנים, רכישת חומרי בנייה איכותיים וגימור מושלם.

לבחור דגמים של כלים סניטריים וחיפוי קיר וריצוף על פי התקציב שלכם

חשוב לבחור את כל הציוד הנחוץ לשיפוץ חדר האמבט, כמו למשל עלויות של מ”ר קרמיקה עשויות להגיע ל-70 ₪ למ”ר ויש כאלה שעוברים גם כמה מאות שקלים. כך גם בכלים הסניטריים כגון כיור, אסלה, משטחי שיש , ראש מקלחת שיכול לעלות זול או יקר מאוד, הכול תלוי בתקציב עלות שיפוץ אמבטיה ששריינתם עצמכם.

יש לקבל החלטות לתכולה בחדר הרחצה, למשל אם מיקום הצנרת, תתאים למיקום האסלה ואם המיקום של החלון יתאים על המיקום של ארון האמבט והמראה. גם הגודל של ארון האמבט עשוי להשפיע על גודל חלל המקלחת וכן לוודא, כי גופי התאורה יעמדו בדרישת חוק החשמל. אלה הם דברים נוספים אשר יש לקחת בחשבון לפני חישוב עלות שיפוץ חדר אמבטיה על מנת שחלל זה יהיה מנוצל נכון ומעוצב על פי הקונספט שלכם.

אל תחפשו לחסוך בעלויות שיפוץ חדר הרחצה

מומלץ, לא לחסוך בכל הקשור אל נעלות שיפוץ חדר אמבטיה, היות ולמרות שישנו פיתוי רב לחסוך בעלויות, יש לזכור, כי ברזים, אסלות וכיורים שיהיו באיכות ירודה, נשחקים במהרה ומתחילים להחליד, לטפטף או להיסדק , לאחר תקופה די קצרה וזו לא המטרה שלכם, כי אם המטרה הינה שחדר האמבט ימשיך להיראות יפה ומעוצב, ללא חשש של בלאי מואץ וליהנות מחלל מעוצב על פי טעמכם שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *