עיצוב חדרי אמבטיה

עיצוב חדרי אמבטיה

יש אנשים אשר מעוניינים להתחיל את השיפוץ הכללי בביתם, דווקא מחדר הרחצה. שיפוץ זה הינו מורכב ולכן יעדיפו עיצוב חדרי אמבטיה לפני שימשיכו הלאה בשיפוץ הכללי. בשל העובדה שחדר הרחצה, הינו החלל השימושי ביותר עבור בני הבית, ההשקעה והעיצוב בו, יהיו כך שיעניקו את הנוחות והפרטיות המלאה ולכן הם מעוניינים לעצב חלל שיהיה נעים לשהות בו.. חישבו, מה באמת מרגיע אתכם, אם מבחינת העיצוב, הגוונים, הסגנון וכדומה. כל שיפוץ כזה, מחייב תכנון מראש. לרוב אנשים אינם מעוניינים כבר באמבט, כי אם במקלחון מעוצב ונוח או אפילו משוכלל עם זרמים ושכלולים כגון עיסוי במנגנון של המקלחון עצמו. גם בשל העובדה שהחלל בחדר הרחצה יהיה גדול יותר ללא האמבטיה והתחושה תהיה מרווחת יותר רבים כבר מעדיפים לשפץ את האמבט ולשנות את העיצוב בו.

בכדי לשפץ ולעצב חדר אמבט קטן, יש לפנות לחברת שיפוצים שכבר ביצעה שיפוצים אלה בעבר. חברת אינטגרה שיפוצים הינה חברה ידועה, שהיא דור שני למשפחת קבלנים. בעל החברה הינו מהנדס בניין ורשום בפנקס הקבלנים. לחברה שם ומוניטין בשל איכות חומרי הבניה, עמידה בזמנים וגימור מושלם בכל סוגי השיפוצים.

מקלחת שיפוץ לקוח
מקלחת שיפוץ לקוח

תכנון נכון של חלל קטן שיעניק תחושת מרחב

זה אמנם נשמע ממש כמו משימה בלתי אפשרית, אך הכול ניתן לבצע באמצעות תכנון נכון, בעת עיצוב חדרי אמבטיה. אם יש לכם מעצב פנים שיכול לסייע לכם או בעל חברת שיפוצים שיש לו את הניסיון רב השנים בשיפוץ זה, כדאי כי תתייעצו עמו כך שיוכל לשרטט לכם את חדר הרחצה העתידי שתוכלו לקבל תמונה ברורה כיצד הוא יהיה מנוצל עד תומו ויהיה מרווח יותר. יש לחשוב גם על הבטיחות שלכם ושל בני הבית, לפני שתתחילו לרכוש את המרצפות וחיפוי הקיר, למשל להקפיד על מרצפו נגד החלקה שימנעו תאונות מיותרות.

מראה חלק וקלאסי או מראה של פסיפס?

גם זו שאלה נכונה לפני שתתחילו לרכוש את האריחים והכלים הסניטריים. כאשר תקבעו לכם סגנון של עיצוב חדרי אמבטיה, חישבו איזה סגנון מתאים לכם. אם מדובר על סגנון קלאסי, לכו על אריחים חלקים ואם מדובר על סגנון וינטג’ תוכלו לשלב פסיפס בחיפוי קירות חדר הרחצה. גם הגוון חשוב, למשל אם החלל בחדר הרחצה שלכם הוא קטן, חפשו גוונים בהירים, מה שיעניק מראה של חלל גדול ופתוח יותר.

גם את צורת המקלחון כדאי לתכנן מכון, כך שלא ייקח מהחלל וחדר הרחצה ייראה קטן יותר. לכל הפרטים הללו יש לשים לב במיוחד, לפני שתתחילו עם עיצוב חדרי אמבטיה. כדאי לראות דוגמאות ועבודות של מי שישפץ לכם את חדר האמבט לפני שתחליטו על שיפוץ דירה שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *