עיצוב חדרי אמבטיה קטנים

עיצוב חדרי אמבטיה קטנים

בין אם אתם עומדים לפני רכישת דירה מיד ראשונה או שנייה, או שאתם גרים בדירה משלכם הדבר הראשון שתהיו מעוניינים לשפץ, הינו חדר האמבטיה. בגלל שמדובר על עיצוב חדרי אמבטיה קטנים היות ובבניה בארץ נדיר למצוא חדרי רחצה גדולים, עיצוב זה חייב להיות מתוכנן נכון תוך ניצול כל חלל אפשרי לטובת מקום מרווח יותר. יש לשים לב כי חדר האמבט יהיה נוח ופונקציונאלי. לאחר שתכננתם מה אתם מעוניינים כי יהיה בחדר האמבט, יש לגשת לתכנון. בחירת חומרי הגלם חשובה בעיצוב חדרי הרחצה, היות ומדובר על חלל שיש בו המון לחות ולכן, יש לבחור את חומרי הגלם בהתאם.

על מנת לעצב חדר אמבטיה קטן, יש למצוא חברת שיפוצים ידועה ובעלת ניסיון ומוניטין כמו חברת אינטגרה שיפוצים שהיא דור שני של קבלני בניין וכן, עורכת את כל סוגי השיפוצים אם במגזר הפרטי ואם בעסקי. לחברה ניסיון ומוניטין רב וכל העבודות נעשות תחת פיקוח מלא, בחומרי בניה איכותיים וגימור מוקפד. החברה מעניקה את שירותיה ברוב אזורי הארץ והביא בעלת מאגר של מאות לקוחות מרוצים.

תכנון הארונות בחדרי אמבט קטנים

כאשר יש לנו חלל קטן בחדר האמבט, מה שיתפוס מקום יהיו ארונות האחסון. אם אתם מעוניינים לאחסן חפצים חשובים לשימוש בחדר האמבט, כדאי ללכת על ארונות תלויים, שאינם תופסים מקום לחלל. כדאי לתכנן לפני השיפוץ ואפילו לשרטט באמצעות איש מקצוע, את המבנה החדש של עיצוב חדרי אמבט קטנים כך שיהיו נעימים לשהייה ומרווחים יותר.

גם מדפים תלויים דקורטיביים, עשויים לחסוך במקום, לאחסן חפצים קטנים ולייפות את חדר האמבט. כדאי כי תמצאו תמונות של עיצוב חדרי אמבט קטנים באמצעות הרשת, כך שתקבלו השראה ותהיו מגובשים לגבי סוג העיצוב, הגוונים, האריחים והכלים הסניטריים שיחסכו במקום ויוסיפו לעיצוב, כמו למשל אסלה תלויה, אשר תתפוס פחות מקום בחלל האמבט.
רכישה נכונה של פריטים חשובים בחדר אמבט קטן
חוץ מאריחי האמבט, חיפוי הקירות והכלים הסניטריים, גולת הכותרת בחדר האמבט תהיה ארונות האמבט וכן הפרזול. רכישה נכונה של פריטים אלה, יש לרכוש מחברות מוכרות ומובילות, כך שישמרו על איכותם למשך שנים. אם אתם מעוניינים במקום רב יותר, יש לבחור מקלחון שיחסוך במקום מצד אחד, אך יהיה מפנק מצד שני כמו למשל רכישת של מקלחון עם עיסוי ואפילו סאונה כגון מיני ספר. ניתן בהחלט היום, לבצע עיצוב חדרי אמבטיה קטנים, על פי החזון שלכם והעיצוב הרצוי לכם, כך שהחלל ייראה נעים ויוקרתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *