ריצוף פנים

ריצוף פנים

בחירת ריצוף פנים היא אינה פעולה פשוטה. רשתות השיווק, מציעות המון דוגמאות וסוגים של אריחי רצפה ומושגים שונים כגון חתוך לייזר, גלזורה, פוגות, רובות ועוד. כאשר אנו רואים כל כך הרב דוגמאות הלבטים שלנו מתגברים. יש לוודא כי מי שיתקין את הריצוף יהיה מומחה בתחום, כך שלא יקרה מקרה כגון הפרשי גבהים, מה שיוביל לרצפה עקומה . זו הסיבה שיש להזמין בעל מקצוע, אשר יאמר לכם כמה מ”ר עליכם לרכוש מהריצוף ואף ימליץ לכם לקחת כמות גדולה יותר, כך שיהיו לכם ברזרבה כמה אריחים במקרה שיישברו או יישחקו עם הזמן.
היעזרו חם חברת שיפוצים בבחירה והתקנה של ריצוף הפנים
כדאי להיעזר עם חברת שיפוצים מוכרת שבעליה הינו קבלן רשום, היות וחברה כזאת הינה בעלת ניסיון עם בחירה והתקנה של ריצוף פנים, כך שתוכל לסייע לכם בבחירה הנכונה. אחת החברות המוכרות בתחום זה שבעליה הינו קבלן שיפוצים רשום, הינה חברת  שיפוצים. בעל החברה הינו מהנדס בנייה במקצועו ומחזיק בצוות מומחים של בעלי מקצוע הקשורים לשיפוצים השונים. החברה מבצעת שיפוצים הן במגזר הפרטי והן בעסקי, כאשר היא שמה דגש על איכות חומרי בניה, איכות בבניה וכן גימור מושלם ועמידה בזמנים.

הערכת עלות שיפוץ דירה
הערכת עלות שיפוץ דירה

קצת מושגים על סוגי ריצוף פנים
הריצוף, מתחלק לשני סוגים עיקריים- ריצוף מחומרים טבעיים וריצוף תעשייתי. הריצוף הטבעי הינו ריצוף פנים שנחצב מהר כגושי אבן גדולים ומנוסר לאריחים שעוברים כל יני סוגים של עיבוד. כאשר מדובר על ריצוף מפואר ומבריק של ווילות יוקרתיות או אפילו בתי מלון יוקרתיים, הכוונה היא אל שיש שעבר ליטוש ומדובר לרוב על אבן טבעית. הריצוף התעשייתי, כולל את הקרמיקה ומשפחת ריצוף מסוג “גרניט פורצלן” אלה מיוצרים במפעלים בעת יציקה של כמה חומרי גלם שונים. יש לציין כי גרניט פורצלן, הינו חומר חזק הודות לאופן השריפה שמבוצעת באריחי ריצוף אלה.
כאשר אתם נמצאים באולם התצוגה של כלים הסניטרים והריצוף לפני תהליך של שיפוץ דירה , יש לבחון היטב את ריצוף פנים למשל יש לצרף 6 אריחים למשל ייצור מראה שונה מאריח בודד, מראה שקרוב למציאות בבית ותגלו כי קיים הבדל משמעותי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *