מחירון שיפוץ דירה

מחירון שיפוץ דירה

אם החלטתם לערוך שיפוץ כללי לדירה שלכם, יש להכין מראש מחירון שיפוץ דירה. כל דבר בחישוב הנכון- מתחיל בתכנון הנכון. יש לשרטט ולחשב כל שלב בשיפוץ, מה העלויות?, כתב הכמויות, עלות בעלי המקצוע, הוספת נקודות חשמל, אינסטלציה ועוד. יש לקבל לפחות 3 הצעות מחיר מקבלני שיפוץ וחשוב שיהיו אלה קבלני שיפוץ, אשר מחזיקים בכל בעלי המקצוע גם מבחינת זמני העבודה, יש להיצמד לחוזה, אשר יחייב את קבלן השיפוצים בעמידה בזמנים

חברת אינטגרה שיפוצים, הינה חברה ידועה שבעליה הינו מהנדס בניין בעל תואר מהטכניון בחיפה והוא קבלן רשום. החברה הינה דור שני בארץ של קבלני בניין ועוסקת בכל סוגי הבניה והשיפוץ, כאשר הדגש הינו על עבודה מקצועית ומוקפדת, חומרי בניה איכותיים וגימור מושלם.

המחירים השונים של עלויות השיפוץ על פי התחום המבוקש

יש לדעת כי מחירון שיפוץ דירה עשוי להיות שונה, בהתאם למה שאתם מעוניינים לשפץ. אם מדובר על החלפת המטבח וחדר הרחצה בשלמותו, המחיר יעלה בעוד עשרות אלפי שקלים. החלפת פרופילי אלומיניום וחלונות, תעלה בין 40,000-60,000ש”ח דלתות פנים בין 15,000-20,000ש”ח. דלת כניסה לבית במידה ותהיו מעוניינים להחליף\ תעלה בין 3,000-12,000ש”ח. הסכומים יכולים להיות גבוהים לשיפוץ הכללי, אם אתם מוסיפים חיפוי קיר פנימי או חיצוני לדקורציה, עלויות של גבס דקורטיבי ועוד.

ישנן דירות שהעלויות בשיפוץ תהיינה נמוכות יותר

ישנן דירות הנמכרות עם גימור בסיסי, מה שמאפשר לבעליהן, לארגן את המרחב על פי טעמם. יש להחליט על מיקום המחיצות, דלתות, אינסטלציה והספקות המערכות הנחוצות. ישנם בעלי דירות, אשר אינם מרוצים מהעיצוב הקיים ויהיו מעוניינים לשנות את מיקומן של המחיצות ולהוסיף נקודות חשמל, או לשנות מיקום של כיור במטבח, מה שיידרש למעשה להחליף את הנקודות של תשתית האינסטלציה. כל אלה, משפיעים על מחירון שיפוץ דירה. אם החלטתם להחליף את כל הריצוף בדירה החדשה שלכם, היות והריצוף הקיים, אינו מוצא בן בעיניכם, או שאולי הוא ישן מדי לטעמכם, זה ישנה בעשרות אחוזים את מחיר השיפוץ הכללי.

קריטריונים שונים למחירון של שיפוץ הדירה

יש לציין, כי צבע בדירה אינו נחשב בגדר שיפוץ, כי אם בגדר גימור ואת השיפוץ האמיתי והכללי, יש לחשב על פי מטר הדירה. אם מדובר למשל בדירה של 100 מ”ר, ומחיר מטר מרובע בשיפוץ הינו 1,000 ₪, המחיר הכולל של השיפוץ הכללי, יהיה 100,000ש”ח. כך מעשה, מחשבים מחירון שיפוץ דירה ואת זה יגיד לכם כל קבלן שיפוצים מקצועי ומוכר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *