מחירון שיפוצים

מחירון שיפוצים

לעיתים אנו חשים שיש לערוך שינוי כלשהו בביתנו, על מנת לשפר את איכות המגורים ואם כשאיפה להתחדשות אבל כאשר אנו רואים את מחירון שיפוצים, אנו נרתעים ומוותרים על הרעיון או שבמקרה הטוב פשוט דוחים אותו. ישנם כאלה שבכל זאת מוזילים את העלות בדרכים שונות. גישה זו, נכונה. יש לבחון את העלויות של חומרי הבניה ואת עלות העבודה של בעלי המקצוע. ישנם עקרונות שעל פיהן ניתן בהחלט להוריד עלויות כמו למשל:

תכנון מדויק וקפדני על השיפוץ הכולל קביעת סדר עדיפויות וקביעת מסגרת תקציבית
ביצוע סקר שוק בין כמה שיפוצניקים
קבלת הצעת מחיר ומומלץ כי השיפוצניק יגיע לשטח לפני שיעניק הצעת מחיר

בחברת אינטגרה שיפוצים מעגנים את סוג השיפוץ והמחירון באמצעות חוזה מוסדר, מה שיבטיח את שני הצדדים. מדובר על חברת שיפוצים ובנייה ידועה שהיא דור שני בארץ. מנהל החברה הינו מהנדס בניין בעל תואר וכן, קבלן רשום בפנקס הקבלנים. החברה משפצת בכל הארץ ומעניקה שירות למגזר הפרטי והעסקי. החברה מעניקה שקיפות מלאה, כך שחומרי הבניין שנרכשים על פי כתב הכמויות הם מהאיכותיים ביותר, מה שמבטיח בנייה חזקה ואיכותית ושיפוצים ברמה גבוהה.

כמה טיפים חיוניים להורדת עלויות השיפוץ

אם אתם צריכים להחליף את הרצפות בדירתכם או במשרדכם, ניתן יהיה להוריד את מחירון שיפוצים באמצעות הדבקת פרקט למינציה. גם כאשר אתם רוכשים כלים סניטריים וקרמיקה, ניתן לרכוש באמצעות קולקציות ישנות יותר וברכישת עודפים. אם החלטתם להחליף ריהוט, ניתן יהיה לרפד אותו מחדש, במקום להוציא אלפי שקלים על רכישת ריהוט חדש. החלפת ווילונות, החלפת דלתות חיצוניות של המטבח במקום לבנות מטבח חדש. גם בניית אלמנטים שונים בגבס, יהיו זולים ויתרמו הרבה למראה החלל.

גם תקופת השיפוץ והתחרות הרבה, תוזיל את מחירון שיפוצים למשל אם תתחילו את השיפוץ בחורף, בתקופה שבה אין עבודה תמצאו את השיפוצניקים המקצועיים ביותר במחירים נמוכים בהרבה מאלה שתמצאו בתקופת הקיץ, אשר בה עולים המחירים. לקוח אינו בעל מקצוע והפירוט שהוא ימסור לכם בטלפון לא תמיד תהיה מספיקה, עמדו על כך שהשיפוצניק או קבלן השיפוצים יגיע אל ביתכם לאמוד את העבודות באופן מדויק.

ההבדל בין מחירי שיפוץ דירות ישנות לחדשות

יש לדעת, כי ככל שמבצעים עבודות שיפוץ נוספות, מחירון שיפוצים הדירה יעלו. ההבדל נמצא בעובדה שהמפרט הטכני של דירות חדשות הוא גבוה בהרבה מאשר בדירות הישנות ומכאן הפער. ישנם שיפוצים שיעלו לכם כמה עשרות אלפי שקלים וישנם כאלה שיעברו בשקט את ה-100,000ש”ח . ברוב המקרים, השקעה זו הינה משתלמת, היות וערך הנכס יעלה בהרבה יותר ולכן, אנשים רבים משתדלים לשפץ כמה שיותר, על פי התקציב והיכולות שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *