לשפץ, למכור ולהרוויח – שיפוץ דירות למשקיעים

לשפץ, למכור ולהרוויח – שיפוץ דירות למשקיעים

מכירת דירה היא מהלך עסקי נטו. המטרה היא להשביח את הנכס ולמקסם את הרווחים שלכם. בשנים האחרונות שוק הנדל”ן בארץ הוא מן הרווחיים והגדולים ביותר. קניית דירה לשיפוץ יכולה להיות השקעה משתלמת בתנאי שעושים אותה נכון תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים. אנשים בעלי חשיבה כלכלית טובה, הצליחו באמצעות השבחת דירה ומכירתה, להרוויח מאות אלפי שקלים תוך כמה חודשים.

המשפט המאפיין את תהליך השיפוץ והמכירה הוא, ‘מי שלא מסתכן, לא מרוויח’.

נכסים רבים, בהם בוצע שיפוץ יוקרתי ואיכותי הצליח להצדיק את עצמו ולגרוף רווחים נאים.
לדוגמה, במרכז תל אביב נרכשה לפני כשנה דירה תמורת כ-2 מיליון שקל. הדירה שופצה במהלך השנה בכ-350 אלף שקל, ונמכרה לאחר מכן ב-3.25 מיליון שקל.
במקרה אחר, בגבעתיים, נרכשה לפני כשנה וחצי דירת 70 מ”ר עם זכויות בנייה של כ-50 מ”ר ותמורת 1.4 מיליון שקל. הדירה נמכרה בשנה האחרונה לאחר שיפוץ והרחבה בעלות של כ-300 אלף שקל תמורת 2.5 מיליון שקל. (מנתוני אתר Themarker)
אנשים מוכנים לשלם תמורת מוצר איכותי, גם אם המחיר גבוה מהמקובל בשוק. מבחינתם, הדירה לטעמם, השדרוג שלה חסך להם את עבודות השיפוץ ומאפשר להם להיכנס בראש שקט למעונם החדש.

אין ספק כי דירות המוצעות למכירה נמכרות מהר יותר ובמחיר גבוה יותר במידה ועברו שיפוצים איכותיים. קיים יחס ישיר בין היקף השיפוץ ואיכותו לבין מהירות המכירה והמחיר המתקבל תמורת הדירה.

אז איך הופכים את הדירה שלכם לאטרקטיבית לקנייה על ידי שיפוץ דירה מקיף ?
אתם בתור משקיעים, צריכים להבין את החשיבות בשיפוץ הנכס – כדי למקסם רווח.
שיפוץ איכותי, שבסיכוי גבוה, יעלה את ערך הדירה, יתן לכם תשואה יפה. עם זאת, ידרוש מכם ליצור חלוקה או שינוי בחלל הפנימי, עבודות אינסטלציה בהן, שיפוץ חדרי האמבטיה והשירותים, החלפת הריצוף, החלפת המטבח, צביעה וסיוד.
ככל שתשכילו לתכנן נכון את התקציב, שימוש בחומרים האיכותיים ובחירת האלמנטים העיצוביים הנכונים – אתם בדרך הנכונה לעשות כסף.

אנחנו כאן עם הניסיון, המקצועיות והיכולת ללוות אתכם להצלחה.

Integra  – יש לכם בית. באחריות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *