החלפת ריצוף

החלפת ריצוף

החלפת ריצוף

אחת העלויות הגבוהות ביותר בעת שיפוץ בית הינה החלפת ריצוף. קבלנים רבים מציעים אופציות ופתרונות שיקלו על הלקוחות בהוצאה גבוהה זו. הדבקת אריחים על ריצוף קיים, עשוי להוות פתרון יעיל. על מנת לרצף מחדש את הבית, יש להסיר את האריחים הישנים, לפנות אותם ולהתקין מחדש גם את ארונות המטבח, לפנות את הבית או הדירה למשך כל תקופת העבודה.

בישראל ניתן לבחור ריצוף בכל מיני חומרי גלם, דוגמאות וגוונים , אך יש לקחת בחשבון כי החלפת ריצוף, לבית או דירה בגודל של 80 מ”ר, עשויה לארוך שבועיים לכל הפחות ואילו הדבקת ריצוף עלולה לארוך 4 ימים בלבד. גם ההבדל במחיר של הדבקת ריצוף או החלפתו, הינו משמעותי ולכן, יש לקחת בחשבון גם את האפשרות הזאת. יש להתעניין לגבי ההבדל באמצעות חברת שיפוצים כגון אינטגרה שיפוצים, העוסקת בתחום שנים רבות, בעל החברה הינו מהנדס בניין במקצועו וכן קבלן רשום, כך שיכול לסייע לכם ולתת לכם את העצה המקצועית ביותר.

החלפת ריצוף או הדבקת ריצוף?

יש למצוא את היתרונות של הדבקת ריצוף מול החלפת ריצוף, היות וההבדל הינו משמעותי. אם תוכלו לחסוך מצד אחד, אך לדאוג כי העבודה תהיה יעילה ותחזיק מעמד לשנים ארוכות, במידה ותחליטו על אופציית הדבקת ריצוף, ייתכן וזה יהיה הישג עבורכם. יש להבין, כי לא ניתן לבצע חלק מהבית בהדבקה או חלק בהחלפתו של הריצוף, היות וישנם הבדלי גובה. מה שיש לקחת עוד בחשבון, הינה העובדה שהריצוף לפעמים לא יהיה ישר במאת האחוזים כמו בהחלפה של הרצפות וגם את זה יש לשקול היטב.

השוואת מחירים בהחלפת ריצוף

לפני שמתחילים בתהליך של שיפוץ דירה מומלץ להשוות מחירים של החלפת ריצוף אשר מחשבים אותם על פי מ”ר. בגלל התחרות הרבה, תוכלו למצוא מחיר זול יותר, אך יש לוודא כי מדובר ברצף מומחה. גם הבדל של כמה שקלים במחירים של הרצפים השונים, יגרום לכם לחיסכון משמעותי ולכן יש לשקול את האופציות.עבודת הרצף חייבת להיות מדויקת ותקינה, כך שלא יחסוך בחומר הגלם כגון מלט או דבק על מנת שהמרצפות תישמרנה לשנים רבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *