קבלן שלד

קבלן שלד

קבלן שלד

שלד הבניין הינו למעשה יסודות המבנה, כך שבניית השלד היא אחד מהשלבים הראשונים בתהליך הבניה שכוללים בניית העמודים, הקירות הפנימיים והחיצוניים, תקרות, גרמי מדרגות, יציקת בטון לרצפה ועוד. מי שאחראי על בנייה זו הינו קבלן שלד, אשר זהו תחומו הספציפי. קבלני השלד, הם אלה שדואגים להביא עמם את כל בעלי המלאכה שדרושים לבניית השלד של המבנה, מתחילתו ועד סופו. בנייה נכונה של שלד המבנה, על פי התקנים של הבנייה, תבטיח אתכם מפני מפגעים שונים כגון רעידות אדמה, רוחות ואסונות טבע נוספים.

על מנת למצוא קבלני שלד איכותיים, יש לחפש אותם באמצעות המלצות או מוניטין שיש על קבלנים אלה. חברת חברת שיפוצים היא חברה מוכרת ודור שני של קבלני בניין. בעל החברה הינו מהנדס בניין בעל תואר ורשום בפנקס הקבלנים. לחברה שם ומוניטין רב, כאשר הבנייה הינה איכותית, חומרי הגלם מובחרים וכן, העמידה בזמנים והסנכרון עם בעלי המקצוע הינו בעיתוי מושלם. החברה בונה באזורים רבים בארץ ומבצעת שיפוצים בכל התחומים, הן במגזר הפרטי והן בעסקי.

בניית בתים
בניית בתים

למצוא רשימה של קבלני שלד עם המלצות

יש למצוא את הרשימה של קבלני השלד , כאשר קיימות המלצות חמות על הקבלנים השונים ולבחור מתוכה קבלן שלד מקצועי ומוסמך. מדובר על השלב הכי קריטי בבנייה שהוא למעשה יסודות הבית או הבניין. כאשר השלד בנוי נכון, הוא יהווה תשתית נכונה לשאר בעלי המקצוע אשר יסיימו את בניית הבית עד לשלב המפתח. יש לציין, כי כאשר הריצוף אינו מוצלח, ניתן לפרק ולהחליפו, גם בשאר חלקי הבית ניתן לתקן או להחליף את הרצפות, האריחים וכן הלאה. כל זה נכון בשלבים אלה אבל לא כאשר מדובר על שלד, היות כאשר השלד נבנה , לא ניתן לתקן אותו אם הבניה נעשתה באופן לא מקצועי.

החשיבות הטמונה בבחירת קבלני שלד

זו הסיבה שקיימת חשיבות גבוהה בבחירה של קבלן שלד מקצועי, כזה שיש לו שם ומוניטין בבנייה של שלדי בתים לפני התחלת הבניה המאסיבית בהם עד לקבלת בית מוגמר. כדאי לבצע סקר שוק מקיף ולשאול מכרים או קרובים שכבר בנו בית או עשו שיפוץ דירה ויכולים להמליץ לכם על קבלני שלד מן נשורה הראשונה.

הכשלים והליקויים בשלד, נראים בסדקים ארוכים, אם בסמוך למפתחי הבית, מפגש בים התקרה לקירות ועוד. ניתן למצוא כשלים שונים בשלד, כגון סטיות בגבהי המבנה, התרופפות בטון ועוד.על מנת שגם לכם זה לא יקרה, יש לבחור קבלן שלד מן השורה הראשונה גם אם זה יעלה לכם יותר, היות ומדובר על השקעה לטווח הארוך מאוד שתבטיח את בטיחותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *